GE FBV26TE020R2 Circuit Breaker 20A 2P 240V
Specifications
- Part Number
- FBV26TE020R2
- Amperage
- 20 Amp
- Manufacturer
- GE
- Condition
- Used
- Poles
- 2
- Voltage
- 240 Volt
In Stock2 Used units available
1
Description
GE FBV26TE020R2 Circuit Breaker 20A 2P 240V FBV 20 Amp 2 Pole
Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed.
Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase.
Thank you, Brilliant Electrical Supply.
Location: Main (Cardinal Lane) D15S01 D15S02
Dimensions: 7" L x 4" W x 3" H