GE SEHA24AT0100 Circuit Breaker 100A 2P 480V
Specifications
- Part Number
- SEHA24AT0100
- Amperage
- 100 Amp
- Manufacturer
- GE
- Condition
- Used
- Poles
- 2
- Voltage
- 480 Volt
In Stock2 Used units available
1
Description
GE SEHA24AT0100 Circuit Breaker 100A 2P 480V SEHA 100 Amp 2 Pole
Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed.
Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase.
Thank you, Brilliant Electrical Supply.
Location: Main (Cardinal Lane) D10S17
Dimensions: 7" L x 4" W x 4" H