Siemens P1C42Q4200CBST Panelboard 200A 208/120V 48 Cir NEMA 1
20%
OFF
OFF
Save 20% on branch breakers when you buy this panel
We'll match breakers to your panel & quote same day
Specifications
- Part Number
- P1C42Q4200CBST
- Amperage
- 200 Amp
- Manufacturer
- Siemens
- Condition
- New--no box
- Enclosure Type
- Indoor
- Main Breaker Part Number
- QRH23B200
- Panel Type
- Main Breaker
- Serial Number
- S299
- Spaces
- 48
- Subfeed
- No
- Voltage
- 208/120 Volt
In Stock1 New--no box unit available
Description
Siemens P1C42Q4200CBST 200A 208/120V 3PH 4W MCB 48 Cir Indoor Panelboard
Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed.
Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase.
We can customize this panel with branch breakers, send us a message for details.
Thank you, Brilliant Electrical Supply.
Location: Main (Cardinal Lane) ZO2S16
Dimensions: 44" L x 20" W x 6" H