Siemens P1C54ML400ABST Panelboard 400A 208/120V MLO 54 Cir NEMA 1 – image 1
Swipe
Siemens P1C54ML400ABST Panelboard 400A 208/120V MLO 54 Cir NEMA 1
Save 20% on branch breakers when you buy this panel
We'll match breakers to your panel & quote same day
Specifications
Part Number
P1C54ML400ABST
Amperage
400 Amp
Manufacturer
Siemens
Condition
Used
Enclosure Type
Indoor
Panel Type
MLO
Serial Number
SP804
Spaces
54
Subfeed
No
Voltage
208/120 Volt
In Stock1 Used unit available
Description
Siemens P1C54ML400ABST 400A 208/120V 3PH 4W MLO 54 Cir Indoor Panelboard Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed. Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase. We can customize this panel with branch breakers, send us a message for details. Thank you, Brilliant Electrical Supply. Location: Main (Cardinal Lane) Z04S39 Dimensions: 74" L x 20" W x 6" H Weight: 75 lb